Sharp päikeseenergia moodulid - tuginedes kogemustele, tõhususele ja kvaliteedile

Miks paneelid sharpilt?

Päikeseettevõtted pakuvad potentsiaalsetele klientidele arvukaid tooteandmeid ja identifikaatoreid. Kuid millised andmed on olulised ja mis teeb päikesepaneelist hea päikesepaneeli?

60 aastat kogemust päikeseenergia valdkonnas

Kui enamus päikesepaneele tootvad ettevõtted hakkasid 1990ndate lõpus turule sisenema, oli Sharpil juba umbes 40-aastane kogemus erinevate päikeseenergia rakendustega. Sharp’i päikesepaneelid töötavad kogu maailmas, pidades vastu ka kõige ekstreemsemates tingimustes –  jäistest mäetippudest kõrvetavate kõrbeteni. 

Sharpi päikesepaneelide tootmine on üks osa ettevõtte mitmekesisest portfellist, mis pakub Sharpile kui tootjale tugevat selgroogu. Erinevalt ainult päikeseelektrijaamadega tegutsevatest ettevõtetest, suudab Sharp taluda turu kõikumisi ja muutusi. Nii saavad kliendid olla kindlad garantiitingimustes ja usaldusväärses pikaajalises toes.

TÖÖKINDLUS

Päikeseelektrijaam on pikaajaline investeering ja klient peaks saama tugineda kvaliteedile, et oleks oma otsusega pikka aega rahul. Sharpi 100 aastane ajalugu ja 60 aastane päikesetehnoloogia kogemus pakub kliendile investeeringu turvalisust. Sharpi päikesepaneelidele tugineb üle miljoni kliendi kogu maailmas. Kui panna kokku kõik müüdud paneelid (12GW), ümbritsevad need kogu maailma. Sharp Energy Solutions Europe on loonud ka euroopa turule mõeldud innovaatiliste energialahenduste kompetentsikeskuse.

STABIILSUS

Bloomberg New Energy Finance (BNEF) on välja töötanud päikesepaneelide tootjate klassifitseerimise hindamissüsteemi. Ettevõtted, mida on peetud rahaliselt elujõuliseks, liigitatakse esmaklassiliste tootjate hulka. Sharp Electronics lisati esimese taseme päikeseenergiaettevõtete nimekirja ja seepärast edendab see finantsstabiilsust. See on omakorda oluline garantii järgimise näitaja.

TUNNUSTUSED

EUPD Research tunnustab PV-kaubamärke bränditeadlikkuse, klientide populaarsuse ja levitamise eest. Sharp Electronics on aastaid olnud üks olulisemaid PV kaubamärke Euroopas.

JÕUDLUS

Päikesemooduli võimsus on pinge (V) ja voolu (A) korrutis ning seda mõõdetakse vatt (W) ühikutes. Watt peak (Wp) tähistab päikesemooduli poolt määratud standardsetes katsetingimustes (STC) tarnitud elektrienergiat. Mitmest päikesemoodulist koosneva päikeseelektrijaama väljund on esitatud kilovatt-peakina (kWp). Päikesepaneeli toimivus sõltub suuresti suurusest. Sharp pakub päikesepaneele kolmes erinevas suuruses: 48, 60 ja 72 elementi. See hõlmab suurt võimsusvahemikku 256 kuni 370 Wp. 48-või 60-lahtrilised moodulid on olulised peamiselt kodumajapidamiste jaoks. Vastavad üksikasjad on toodud mooduli andmelehel.

EFEKTIIVSUS

Efektiivsus on sisendi (päikeseenergia) ja väljundi (päikesevoolu) suhe. Tavaliselt võrreldakse mooduli efektiivsust, kuid mõned tootjad reklaamivad ka rakkude efektiivsust. Sel põhjusel peaksite veenduma, et võrreldakse õigeid väärtusi. Soovitatav on suurem jõudlus ja suurem efektiivsus, eriti kui katusel on vähe ruumi. Sharp pakub praegu turul kõige tõhusamat 48- rakulist paneeli: NQR256A.

GARANTII

Sharp pakub 15 aastast tootegarantiid ja 25 aastast lineaarse jõudluse garantiid. Jõudlusgarantii reguleerib jõudluse maksimaalset vähenemist eluea jooksul. Sharpi lineaarne jõudlusgarantii pakub kliendi tulude jaoks kõrget planeerimiskindlust võrreldes järkjärgulise jõudlusgarantiiga. Kuid isegi pikim garantii ei aita teid, kui ettevõte enam ei tegutse. Sharp on tegutsenud üle 100 aasta ja päikeseäris 60 aastat.

KVALITEET

Pika eluea ja optimaalse jõudluse tagamiseks testitakse Sharp PV mooduleid erinevates keskkonnatingimustes, mis sageli ületaval normatiivseid nõudeid. See tähendab päikesepaneelide pikaajalist kasu.

  1. Kõrgetes ja madalates temperatuurides
  2. Suures õhuniiskuses
  3. Tugev rahe (teraskuulitest)
  4. Suured lumekoormused
  5. Suured tuulekiirused ja koormuste muutused